Prezent

Zdradzę Wam pewien sekret...
Grudzień to nie tylko czas mikołajkowy, grudzień jest dla mnie wyjątkowy, bo miewam z nim romans już dwadzieścia kilka lat. 

Każdego roku, o pewnej grudniowej porze, rodzę się na nowo. Mając o kolejną wiosnę zimą więcej. Więcej wiosen, więcej zmarszczek, więcej doświadczenia i więcej pokory i wdzięczności do życia.

A jestem wdzięczna w sposób szczególny osobie, dzięki której mam swoje wirtualne 4 ściany, w których jestem sobą i siebie wyrażam. Wdzięczna za motywację.

Osobie, która zna moje słabości, humory,  a mimo to wciąż się ze mną przyjaźni.

Która nigdy mnie nie ocenia, która uczy mnie miłości do siebie i do świata, która ma w sobie więcej dobra niż ja mogę pojąć.

Która zawsze podnosi moje opadłe skrzydła, kopie w dupsko i mówi leć. A gdy zwątpię w siebie pokazuje mi moje odbicie w jej lustrze i uświadamia, że potrafię latać. 

Dzięki której mam odwagę sięgać po szczęście i być szczęśliwą.

Osobie, która jest moją inspiracją, moim autorytetem, moim wzorem do naśladowania i z którą, jeśli byłoby to możliwe, poszłabym nawet do ołtarza. 

(you know what I'm mean....)


noszone majteczkiZatem, z okazji moich urodzin życzę Wam, aby nikt z Was nie był samotny w tłumie. Aby każdy znalazł przyjaźń i sam też potrafił być przyjacielem. 

Życzę Wam również, ciepłego ramienia drugiej osoby w kinie, Lublinie czy łóżku, rzecz jasna :)
I odwagi do spełniania marzeń, do bycia sobą w tym zamaskowanym świecie. 

A teraz koniec biadolenia -  pora na prezent!

mam dla Was niespodziankę -
ode mnie dla Was przez cały grudzień przy zamówieniu 

powyżej 100 zł 10% taniej


Pragnę być Twoim prezentem i rozpalić w Tobie płomień w ten zimowy wieczór...Komentarze

Popularne posty