(nie)doskonała Norka

Kto obchodzi święto płci męskiej dzisiaj, a kto 10 marca?
Ja zazwyczaj składam życzenia 10-go, ale każda okazja jest dobrą okazją, by pożyczyć, nie tylko panom, ale i sobie wzajemnie wszystkiego najlepszego.

Panowie, zatem życzę Wam, aby każda z Waszych fantazji ujrzała światło dzienne, abyście znaleźli to czego szukacie i kochali się jak najwięcej, w pojedynkę, w parach czy grupach. Jak najwięcej orgazmów i powodów do zwodów. 

Bo sex to zdrowie. Korzystając też niejako z okazji święta, choć tak naprawdę każda okazja jest dobra, a ja niechybnie odkładałam ją zanadto w czasie- chciałabym podziękować tym, którzy rozpieścili moją kobiecość

A mówiąc to mam na myśli nie tylko podarki, które od Was otrzymałam, ale mnóstwo otrzymanych wiadomości, komentarzy i budujących moją samoocenę komplementów.

Jak zauważyłam- nagi internet jest też proporcjonalnie uboższy w hejt niż ten ubrany.
Nagość i pożądanie niweluje wrogość. Każdy z nas ma jakieś kompleksy, niedoskonałości. Coś co trudno mu pokazać światu. Sama mam kilka takowych, ale dzięki Wam jest ich co raz mniej. 

używane rajstopki


Zdjęcie stóp jest tu nieprzypadkowe. Jeszcze do niedawana były moją słabością. Jak się okazało, dla wielu z Was również, z tą różnicą, że moja słabość nakazywała je zakrywać. A wasza słabość prosiła o nie i o wszystko co z nimi związane.

Uwielbiam odkrywać piękno w niedoskonałościach innych, szczególnie kobiet. Odrobina fałdek tu i ówdzie, cellulit, piegi, palmy skórne, wszytko co nieidealne jest dla mnie piękne i lubię przypominać o tym innym kobietom. 

Sama wciąż pracuję nad swoją samoakceptacją, ale dzięki takim czytelnikom nietrudno o lepsze spojrzenie w lustrze. 

Dziękuję tym, którzy dbają o mnie, moją nagość, moją szafę i akcesoria. Dzięki Wam czuje się piękna i spełniona, szczególnie erotycznie ;)  

♥️malinka901♥️
♥️ tom.gniad92♥️
 ♥️Mate♥️
♥️ Tomek.1899♥️
 ♥️sernik05♥️
♥️ mikrusek♥️
 i John ♥️, dla którego m.in. powstało zdjęcie stóp -

Panowie- dziękuję serdecznie!


Dziękuję też za zmotywowanie mnie do spełnienia swojej największej fantazji!
Od dzisiaj otwieram fundusz oszczędnościowy 
pt."Swingers Party"

Dla tych, którzy zechcą się dołączyć do spełnienia mojej przyjemności przewiduję pewne niespodzianki :)

Troje najszczodrzejszych sponsorów otrzyma element bielizny, który będę mieć na sobie podczas swingerskiej ekstazy. 

Komentarze

  1. W tym roku zupełnie zapomniałem o tym święcie, dopiero ten wpis mi przypomniał, że miało miejsce! Cieszę się, że jesteś zadowolona z siebie i swojego wyglądu, bo naprawdę masz z czego. :) Miło się czyta tak pozytywne posty. Powodzenia na dalszej drodze do pełnej samoakceptacji!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty