Lubię rozbierać mężczyzn i doprowadzać ich do orgazmu.

W życiu wyznaję kilka zasad, jednych trzymam się bardziej innych mniej, ale zawsze jeśli już coś robię to robię to doskonale.
A tak się składa, że doskonale radzę sobie z rozpinaniem męskich rozporków bez użycia rąk.

dominacja, feysz

Na dobrą sprawę, większość męskich rozporków trzeszczy pod naporem sterczącego w nich penisa i niemal otwierają się same na mój widok, zapach i smak. I nie jest to w żaden sposób moje wyimaginowanie, bo o ile uda się zakryć rumień podniecenia na twarzy, tak napiętego w spodniach kolegi już nie. 

Niemniej jednak działam na mężczyzn nie tylko w bliskich kontaktach fizycznych, ale również, a właściwie przede wszystkim w kontaktach bezdotykowych.

Potrafię sprawić, że samiec oszaleje z rozkoszy pod moje dyktando. 
Bo czy próbowałeś kiedyś sexu przez internet? Albo co więcej, seksualnej dominacji przez kobietę ale bez jej czynnego udziału? 

Masz doskonałą okazję, aby (jeśli robisz to pierwszy raz) sprawdzić w tym siebie, albo (jeśli jesteś koneserem taki doznań) sprawdzić w tym mnie.

Doprowadzę Cię tam, gdzie jeszcze nie byłeś i dam zasmakować Tobie nektaru jakiego jeszcze nie smakowałeś, bo prosto z mojego wnętrza.

Dam Tobie wszytko czego pragnie Twoja dusza -zamknięte w małej przesyłce, opatrzonej wykwintnym scenariuszem zabawy. Ty otrzymasz wszytko ode mnie, mój zapach, moje soczki, a Twoim zadaniem będzie jedynie bycie posłusznym wobec moich słów. Posłuszeństwo gwarantuje szczyt doznań. Na moje rozkazy zrzucisz z siebie wszystko by wydobyć orgazm o jakim marzyłeś.

Czekam na Ciebie 💗💗

Komentarze

  1. To nietypowe ale jest w tym sporo prawdy. Mokra NIGDY ale to NIGDY nie miałem takiego orgazmu jak z Twoją przesyłką i tresurą :* Pozdrawiam gorąco i czekam na kolejną paczuszkę.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty